Home » O fundacji

O nas

Fundacja pod nazwą MIŚ zwana dalej Fundacją, ustanowiona przez: Wyższą Szkołę Uni-Terra w Poznaniu.
Siedzibą fundacji jest miasto Poznań. Fundacja może zakładać oddziały w innych miastach.

Fundacja „Miś” powstała w grudniu 2015 r. z inicjatywy Organu Prowadzącego, dyrekcji i terapeutów Przedszkola Integracyjno-Terapeutycznego „Miś” w Poznaniu, czyli miejsca, w którym pragniemy tworzyć lepszy świat dla naszych dzieci. Obecnie pomocą obejmujemy 56 podopiecznych uczęszczających do „Misia” oraz ich rodziny. Wierzymy, że wczesna i właściwie dobrana interwencja terapeutyczna, której nacisk położony jest nie tylko na rozwój mowy i umiejętności społecznych, pozwoli naszym dzieciom w przyszłości prawidłowo funkcjonować i szczęśliwie żyć.