Home » Aktualności » Zajęcia z Treningu Umiejętności Społecznych realizowane w ramach projektu „Mamy szansę!”

08.05.2017

Zajęcia TUS (trening umiejętności społecznych) to terapia adresowana do dzieci wykazujących problemy w zakresie funkcjonowania społecznego. Zajęcia są prowadzone w grupie 5 dzieci przez dwóch terapeutów i skupiają się na rozwoju emocjonalnym, rozwoju empatii, poprawie umiejętności kontaktów interpersonalnych i współdziałania.

Zajęcia odbyły się w ramach projektu współfinansowanego ze środków Miasta Poznań #poznanwspiera