Home » Aktualności » Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne

18.11.2016

Dzisiaj w ramach realizacji projektu pn.:"Rajzy bąbasów po Wielkopolsce" uczestniczyliśmy w warsztatach kulinarnych, dzięki którym poznaliśmy prawdziwe smaki kuchni regionalnej.

Dzisiaj w ramach realizacji projektu pn.:”Rajzy bąbasów po Wielkopolsce” uczestniczyliśmy w warsztatach kulinarnych, dzięki którym poznaliśmy prawdziwe smaki kuchni regionalnej. Były więc m.in. pyry z gzikiem, rogale z makiem, szare kluski – również w wersji bezglutenową. Zajęcia okazały się fascynującą podróżą do świata smaków, kolorów i zapachów Wielkopolski. Zapraszamy do galerii zdjęć! Projekt współfinansowany  przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.