Home » Aktualności » Warsztaty: Co zrobić, kiedy nie wiesz, co robić?

Warsztaty: Co zrobić, kiedy nie wiesz, co robić?

21.03.2018

Z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu zapraszamy wszystkich rodziców z Poznania oraz okolic na bezpłatne warsztaty pn.: Co zrobić, kiedy nie wiesz, co robić? Warsztaty odbędą się 5 kwietnia 2018 r. o godzinie 15.30 w Przedszkolu Integracyjno-Terapeutycznym Miś w Poznaniu, przy ulicy Łozowej 77. Prowadzącą warsztaty jest Pani Agata Więckowska, psycholog.

Obowiązują zapisy poprzez wysłanie wiadomości email na adres: wieckowska.agata@gmail.com lub g.wilkiel@misprzedszkole.pl

Liczba miejsc jest ograniczona. Serdecznie Zapraszamy!