Home » Aktualności » Teatr cieni „Latarenka”

Teatr cieni „Latarenka”

18.11.2016

17.11.2016 r. w Przedszkolu „Miś” miało miejsce pierwsze wydarzenie realizowane w ramach projektu „Rajzy bąbasów po Wielkopolsce”. Odwiedził nas Teatr Cieni „Latarenka”, który przedstawił wybrane legendy wielkopolskie. Mieliśmy okazję poznać m.in. jedną z najbardziej znanych poznańskich legend – o trębaczu z ratuszowej wieży i królu kruków. Spektakl oddziaływał na dzieci polisensorycznie poprzez grę cieni, muzykę, śpiew i recytację. Zapraszamy do galerii zdjęć! Projekt „Rajzy bąbasów po Wielkopolsce” jest współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.