Home » Aktualności » Projekt „Wielkopolska – moja Mała Ojczyzna” Zajęcia regionalne dla dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwoju

08.05.2017

Drodzy Rodzice! Z wielką radością informujemy, że Fundacja Miś pozyskała kolejne środki z Urzędu Miasta Poznań na realizację projektu pn.: "Wielkopolska - moja Mała Ojczyzna".

Drodzy Rodzice!

Z wielką radością informujemy, że Fundacja Miś pozyskała kolejne środki z Urzędu Miasta Poznań na realizację projektu pn.: „Wielkopolska – moja Mała Ojczyzna”. Formularz zgłoszeniowy do projektu należy złożyć do 11.05.2017 r. w sekretariacie Przedszkola Integracyjno-Terapeutycznego Miś przy ulicy Łozowej 77, do godz. 15.30. O zakwalifikowaniu się do projektu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy!

Projekt współfinansowany jest ze środków Urzędu Miasta Poznania.