Home » Aktualności » Projekt „Mamy szansę! Zajęcia psychoedukacyjne dla dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwoju”

20.03.2017

Drodzy Rodzice, z wielką przyjemnością informujemy, że Fundacja MIŚ pozyskała kolejne środki na realizację projektu pn.: „Mamy szansę!

Drodzy Rodzice,

z wielką przyjemnością informujemy, że Fundacja MIŚ pozyskała kolejne środki na realizację projektu pn.: „Mamy szansę! Zajęcia psychoedukacyjne dla dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwoju”. W ramach projektu planujemy zorganizować grupowe zajęcia z Treningu Umiejętności Społecznych oraz warsztaty dietetyczne z Panią dr Anną Kostiukow. Szczegóły rekrutacji podamy wkrótce.

Projekt współfinansowany jest ze środków Urzędu Miasta Poznania.