Home » Aktualności » Niebieski Bal Charytatywny pod Honorowym Patronatem Prezydenta Poznania!

Niebieski Bal Charytatywny pod Honorowym Patronatem Prezydenta Poznania!

24.11.2017

Z wielką radością informujemy, że otrzymaliśmy dzisiaj pozytywne wieści z Urzędu Miasta Poznania, z których wynika, że Prezydent Poznania, Pan Jacek Jaśkowiak, obejmie Patronatem Honorowym nasz tegoroczny Niebieski Bal Charytatywny!

Drodzy Rodzice i Przyjaciele Misia,

z wielką radością informujemy, że otrzymaliśmy dzisiaj pozytywne wieści z Urzędu Miasta Poznania, z których wynika, że Prezydent Poznania, Pan Jacek Jaśkowiak, obejmie Patronatem Honorowym nasz tegoroczny Niebieski Bal Charytatywny! Niezmiernie się cieszymy. O szczegółach poinformujemy wkrótce!