Home » Aktualności » Europejski Tydzień Autyzmu 2017

Europejski Tydzień Autyzmu 2017

24.11.2017

Europejski Tydzień Autyzmu 2017 zbliża się wielkimi krokami! Jak co roku przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji!

Drodzy Rodzice!

Europejski Tydzień Autyzmu 2017 zbliża się wielkimi krokami!

Jak co roku przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji!

Obchody Tygodnia rozpoczynamy Niebieskim Marszem ulicami Poznania, następnie udamy się na lekcje akceptacji do partnerskich szkół i przedszkoli, w między czasie zapraszamy na pyszną kawę i ciastko do zaprzyjaźnionej Dobrej Kawiarni, gdzie wraz z Panią dr Anną Kostiukow rozmawiać będziemy niekoniecznie o nauce, ale o tym, co jest najbliższe naszym sercom – każde dziecko chodzące do Przedszkola Miś i Szkoły Podstawowej Uni-Terra!

To wszystko okraszone będzie Świątecznym Kiermaszem, z którego dochód przeznaczony będzie na Fundację Miś!

Nie może Państwa zabraknąć. Zapraszamy do wspólnego świętowania!!