Home » Aktualności » Wycieczka do Muzeum Archeologicznego w Biskupinie

Wycieczka do Muzeum Archeologicznego w Biskupinie

23.11.2016

Ta wycieczka miała na celu ukazać nam różnicę miedzy życiem dzisiejszym, a życiem naszych przodków. Rankiem 22 listopada ok. godz. 8.30 wsiedliśmy do autokaru i pojechaliśmy do Biskupina! Po kilku godzinach dojechaliśmy do historycznego grodu. Widoki były przepiękne. Jedną z atrakcji była lekcja muzealna, czyli lepienie naczyń z gliny. Następnie zwiedziliśmy prastarą osadę. Wycieczka do Biskupina została współfinansowana ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

kontakt@fundacja-mis.pl